preskoči na sadržaj

Osnovna škola Šijana Pula

 

DOPUNSKA NASTAVA  2019./2020.    NOVO

 

HRVATSKI JEZIK

UČITELJ/ICA

RAZREDI

TERMIN

Biserka Butković - Mrdeža

6.a, 6.c, 8.a,b,c

             četvrtak, 7. sat

Nada Puljiz

5.b, 6.b, 7. a, d

               srijeda, 0. sat

 

 

 

 

 

 

 

MATEMATIKA

UČITELJ/ICA

RAZREDI

TERMIN

Dušanka Skukan

7. i 8.

četvrtak 6. sat

Tamara Franjević

 5. i 6.

srijeda 7. sat

Tamara Franjević

od 5. do 8.

srijeda 8. sat

 

FIZIKA

UČITELJICA

RAZREDI

TERMIN

Eda Bernobić

7. i 8. razred

četvrtak 0. sat

 

 

 

 

KEMIJA

UČITELJICA

RAZREDI

TERMIN

Nikolina Lakić

7. i 8.

srijeda 0. sat

 

ENGLESKI JEZIK

UČITELJICA

RAZREDI

TERMIN

Tea Prhat

7. a,b,c,d i 8 a,b,c

ponedjeljak 8. sat

Jelena Krasniqi

3 a,b,c

utorak 0. sat 1 i 4 ujutro

četvrtak 0. sat 1 i 4 ujutro

 

 

NJEMAČKI JEZIK

UČITELJICA

RAZREDI

TERMIN

Rita Raspar

6. a,b,c 7.a

ponedjeljak 8. sat

 

                                                                                              OŠ ŠIJANA


 

Dopunska nastava za predmetnu nastavu u školskoj godini 2019./2020

HRVATSKI JEZIK

UČITELJ/ICA

RAZREDI

TERMIN

Biserka Butković - Mrdeža

6.a, 6.c, 8.a,b,c

četvrtak, 7. sat

Nada Puljiz

5.b, 6.b, 7. a, d

četvrtak, 7. sat

 

 

 

 

 

 

 

MATEMATIKA

UČITELJ/ICA

RAZREDI

TERMIN

Anita Antunović

7. i 8.

utorak 0. sat

Dušanka Skukan

 5. i 6.

srijeda 7. sat

 

FIZIKA

UČITELJICA

RAZREDI

TERMIN

Eda Bernobić

7. i 8. razred

četvrtak 0. sat

 

 

 

 

KEMIJA

UČITELJICA

RAZREDI

TERMIN

Nikolina Lakić

7. i 8.

srijeda 0. sat

 

 

ENGLESKI JEZIK

UČITELJICA

RAZREDI

TERMIN

Dijana Vlaisavljević

7. a,b,c,d i 8 a,b,c

utorak 8. sat

Jelena Krasniqi

3 a,b,c

utorak 0. sat 3 i 2 popodne

četvrtak 0. sat 3 i 2 popodne

 

NJEMAČKI JEZIK

UČITELJICA

RAZREDI

TERMIN

Rita Raspar

6. a,b,c 7.a

ponedjeljak 8. sa

                                                                OŠ ŠIJANA

 


 

Dopunska nastava za predmetnu nastavu u školskoj godini 2018./2019.

 

HRVATSKI JEZIK

UČITELJ/ICA

RAZREDI

TERMIN

Vladimir Papić

6.b, 7.b, 8.a i 8.c

petak 7. sat

Biserka Butković - Mrdeža

5.a, 5.c, 7.a i 7.c

utorak 0. sat

Nada Puljiz

5.b, 6.a, 6.d i 8.b

srijeda 7. sat

Sanja Otočan

6.c

petak 7. sat

 

 

 

MATEMATIKA

UČITELJ/ICA

RAZREDI

TERMIN

Anita Antunović

6. abcd i 7. abc

četvrtak 7. sat

Dušanka Skukan

5. abc i 8. abc

četvrtak 7. sat

 

 

FIZIKA

UČITELJ/ICA

RAZREDI

TERMIN

Ivica Kurilić (Eda Bernobić)

7. abc i 8. abc

četvrtak 0. sat

 

 

KEMIJA

UČITELJ/ICA

RAZREDI

TERMIN

Darinka Tuzlić

7. abc, 8. abc

utorak 0. sat

 

 

 

ENGLESKI JEZIK

UČITELJ/ICA

RAZREDI

TERMIN

Dijana Vlaisavljević

  6. abcd

srijeda 6. sat (uč. 15)

Dijana Vlaisavljević

  7. abc

srijeda 7. sat (uč. 13)

Matea Laginja

3. abc

srijeda 0. sat (ujutro), srijeda 5. sat (poslijepodne)

 

 

NJEMAČKI JEZIK

UČITELJICA

RAZREDI

TERMIN

Rita Raspar

5. abc, 6.a

petak 0. sat (uč. 17)

 

                                                                                             

 
 
 
 
 
 
Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

 
Korisni linkovi
 
Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
 
Brojač posjeta
Ispis statistike od 23. 4. 2013.

Ukupno: 1173085
 
 > Nastava  > Dopunska nastava
CMS za škole logo
Osnovna škola Šijana Pula / 43.istarske divizije 5, HR-52100 Pula / os-sijana-pu.skole.hr / os-sijana.pu@skole.hr
preskoči na navigaciju