Obavijest ravnateljice

Autor: Vlasta Radosavljević, 4. 7. 2022.

Cijenjeni učenici i roditelji/skrbnici,

Na kraju smo još jedne školske godine u kojoj je nastava završila 21. lipnja.

Ova školska godina bila je također specifična, često smo mijenjali radno okruženje. Izmjenjivale su se nastava i aktivnosti u online okruženju i nastava u živo. U svemu tome zajedno smo nastojali zadržati zajedništvo, optimizam i najbolje što je moguće realizirati  nastavu i školske obveze te uspješno privesti kraju i ovu nastavnu i školsku godine.

Unatoč epidemiološkim mjerama i poštivanju raznih protokola  uspjeli smo zajedničkim snagama osmisliti i organizirati te sudjelovati u raznim aktivnostima, programima i projektima (Građanski odgoj, Festival matematike, MAT Liga, Škole za Afriku, edukativni program financijske pismenosti - Učim, štedim, znam da vrijedim!, Dan darovitih, Institucionalizacija zavičajne nastave, a u okviru projekta Rastemo kroz volontiranje realizirati i aktivnost obiteljsko volontiranje).

I ove školske godine bili smo kreativni, vrijedni i uspješni.

Posebno se ponosimo uspjesima naših učenika koji su sudjelovali na mnogobrojnim natjecanjima od gradske do državne razine. Dan škole već tradicionalno smo završili sportskim aktivnostima i svečanim dijelom gdje smo učenike i njihove mentore pohvalili i nagradili od strane Učiteljskog vijeća.

UDŽBENICI I DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI

Obavještavamo Vas da su financijska sredstva za nabavu udžbenika odlukom Ministarstva znanosti i obrazovanja RH, sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu osigurana u Državnom proračunu.

Nabavu udžbenika, za OBVEZNE I IZBORNE predmete izvršit će Škola i bit će uručeni učenicima prvi dan nastave.

Druge obrazovne materijale: radne bilježnice, atlase, likovne mape, kutije za tehnički i sl. nabavljat će roditelji.

Popis udžbenika  i drugih obrazovnih materijala bit će objavljen do 15. srpnja 2022. godine na WEB-u i vratima škole.

RASPORED PODJELE SVJEDODŽBI

UTORAK 5. srpnja u 18.00 sati - Svečana podjela svjedodžbi za učenike 8. razreda (sportska dvorana)

ČETVRTAK 7. srpnja  za učenike 1. – 7. razred u matičnim učionicama prema rasporedu:

• u 8,00 sati za učenike 5. - 7. razreda i učenike 1. i 2. razreda (ulaz u 7.50 za sve učenike prema postojećem rasporedu ulaska tijekom nastavne godine)
  • u 9,00 sati za učenike 3. i 4. razreda te učenike  PO Valtura i Muntić (ulaz u 8.55 za sve učenike prema postojećem rasporedu ulaska tijekom nastavne godine)

Cijenjeni učenici i roditelji/skrbnici, u ime Učiteljskog vijeća zahvaljujem Vam se na još jednoj uspješnoj školskoj godini, a vama dragi učenici  želim vesele i tople toliko željene ljetne učeničke praznike.

Ravnateljica Alma Tomljanović, prof.