Podrška djeci Ukrajine - naša glazbena priča se nastavlja

Autor: Vlasta Radosavljević, 20. 3. 2022.

Naša glazbena priča s pjesmom podrške proteklih je dana išla dalje... Pjesmicu Moj daleki prijatelju snimili smo u glazbenom studiju zahvaljujući glazbeniku Mauru Giorgiu punom strpljenja i ljubavi prema malim ljudima velikog srca koji su neumorno snimali i pokazali svoje veliko srce. Imamo i  veliku podršku roditelja koji su djecu do glazbenog studija dovezli i sačekali završetak snimanja pjesmice. Za vrijeme snimanja svi su bili ozbiljni i dali su maksimum od sebe, ali u pauzi snimanja u studiju se čuo smijeh tih divnih malih ljudi koji na svoj način čine velika djela.
    Po završetku snimanja pjesme u studiju Maura i Irene Giorgi idemo dalje s našom glazbenom pričom. Dogovorili smo i snimanje spota.

Na snimanje spota ispred naše škole došla je novinarka Lara Bagar te je popratila naše aktivnosti i napisala prekrasan članak za Glas Istre.

Zahvaljujemo se i velikom srcu gospodina Zorana Burazerovića koji je naš glazbeni spot snimio i na taj način pomogao da se naša glazbena priča upotpuni. A sada čekamo da Mauro Giorgi objedini snimke Zorana Burazerovića i snimke nastale u glazbenom studiju pri snimanju pjesme te da naš spot ugleda svjetlo dana. S velikm veseljem iščekujemo spot.
                            Učiteljice Anica Valenta i Irena Giorgi

Glas Istre - mali band aid OŠ Šijana snimio spot podrške Ukrajini